reginal
16 بهمن 1401 - 13:16

حمایت از ایده‌های توسعه‌دهنده گردشگری کشاورزی در رویداد سفر تندرستی زنبور عسل

رویداد سفر تندرستی زنبور عسل جهت حمایت از ایده‌های استارتاپی حوزه گردشگری کشاورزی، گیاهان دارویی و زنجیره ارزش زنبور عسل در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس و به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، رویداد سفر تندرستی زنبور عسل با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 2 تا 4 اسفندماه سال 1401 برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این رویداد آموزش و معرفی 10 استارت‌آپ برتر در 3 موضوع کلی «گردشگری کشاورزی»، «گیاهان دارویی» و «زنجیره ارزش زنبور عسل» است و تیم‌های برتر به شتاب‌دهنده‌ها و مراکز نوآوری کشاورزی کشور معرفی خواهند شد.

این رویداد که با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و توسط باشگاه نوآفرینی توسکانو و مرکز آموزش عالی امام خمینی برگزار می‌شود. 3 بسته حمایتی زرین، سیمین و مسین را برای برگزیدگان این رویداد در نظر گرفته است. البته همه شرکت‌کنندگان در رویداد در شبکه باشگاه نوآفرینی توسکانو عضو شده و در جریان آموزش‌ها، دورهمی‌ها، نمایشگاه‌ها ، رویدادها و داده‌های مفید دیگر قرار می‌گیرند.

همه کسانی که نوآوری و خلاقیت در موضوعات مرتبط ذکر شده را دارند می توانند در این رویداد مشارکت داشته باشند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه باشگاه نوآفرینی توسکانو مراجعه کنند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1019933