reginal
27 اسفند 1401 - 17:31

ژاوی: بازی با رئال مادرید فینال لالیگا نیست

سرمربی تیم بارسلونا می‌گوید برتری بر رئال، قهرمانی تیمش را تضمین نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم بارسلونا در حالی که با اختلاف ۹ امتیازی نسبت به رئال مادرید، بر صدر جدول لالیگا تکیه زده است، فردا شب (یکشنبه) به مصاف رقیب دیرینه در ورزشگاه خانگی خود می‌رود.

ژاوی هزناندز سرمربی آبی‌واناری‌ها در کنفرانس خبری پیش از این بازی به سوال‌های خبرنگاران پاسخ داد.

بازی با رئال مادرید: ما می‌خواهیم به نسبت ال‌کلاسیکو قبلی در نیمه‌نهایی جام حذفی، کنترل بیشتری بر بازی داشته باشیم و توپ را بیشتر در اختیار داشته باشیم.

اولین جدال با رئالی‌ها در خانه: من خیلی هیجان‌زده هستم چراکه این اولین ال کلاسیکو من در نیوکمپ است. من همیشه طردار بارسا بوده‌ام و خواهم بود.

پیروزی بر رئال و قهرمانی در لالیگا: اگر فردا پیروز شویم، پیروزی مهمی خواهد بود اما مطمئناً باعث تعیین قهرمان لیگ نخواهد شد. هنوز امتیازات زیاد و بازی های سختی باقی مانده است. هیچ‌چیز در بازی فردا تعیین‌کننده نخواهد بود.

مصدومیت نابغه آبی‌واناری‌ها: پدری روز گذشته آسیب دید و اگر ۱۰۰ درصد آماده نباشد، بهتر است در ترکیب تیم حضور نداشته باشد، استراحت و به‌خوبی ریکاوری کند.

جدال وینیسیوس-آرائوخو در سمت چپ: آرائوخو بازیکن قدرتمند و سرعتی است و این توانایی را دارد که حس می‌کند بازیکن حریف چه کاری می خواهد انجام دهد. او یکرهبر و یک برنده در دوئل‌هاست. او در حال حاضر یکی از بهترین مدافعان جهان است.

مهاجم برزیلی: رافینیا از آن دسته از بازیکنی است که من به صورت ویژه به او علاقه دارم. او می‌داند چطور تلاش کند و از بار انتقادات خارج شود. او شخصیت بزرگی را در طول یک سال حضورش در بارسا از خود نشان داده است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1099613